W KULKOWIE powstają różne legowiska: tradycyjne, trzypiętrowe-wiszące, haftowane w dowolny wzór oraz specjalne dla kotów niepełnosprawnych ruchowo.

Jeżeli chcesz zamówić LEGOWISKO DO ZADAŃ SPECJALNYCH napisz do nas!

   

Legowiska wiszące

Koty je uwielbiają :). Trzypoziomowe, wiszące legowiska uszyte są z bawełny o wysokiej gramaturze (spody poduszek oraz pasy) i wysokogatunkowej bawełny w kolorowe wzory. Poduchy są wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. 

Jeżeli marzysz o legowisku w ulubionych kolorach napisz do nas, na pewno coś wymyślimy :).

Legowiska można prać w pralce.

Legowiska dla kotów niepełnosprawnych

Na specjalne zamówienia szyjemy legowiska dla kotów, które mają problemy z poruszaniem się. Legowiska mają obniżony jeden z boków aby ułatwić kotu wejście na posłanie. Jeżeli Twój kot potrzebuje specjalnego legowiska napisz do nas, postaramy się pomóc i uszyjemy idealne legowisko dla Twojego kota.

Nasze realizacje:

legowisko dla Jogina (kota na wózku)

Legowisko wykonane od podstaw z drewnianych deseczek i miękkich poduszek uszytych z polaru i mikrofibry. Legowisko nie ma przedniej ścianki aby kot mógł swobodnie wejść do środka. Poduszki można prać w pralce. Dodatkowo w komplecie wymienny materacyk.

legowisko dla Rudiego

Legowisko uszyte z miękkiej mikrofibry i polaru. Ścianki wypełnione są wkładem z gąbki. Przód legowiska jest maksymalnie obniżony co ułatwia Rudiemu wchodzenie na posłanie. Legowisko można prać w pralce.