Wystrój (firanki) do klatek wystawowych.

Firanki, które szyjemy w KULKOWIE są inne niż ogólnie dostępne.
Firanki uszyte są metodą patchworkową. Zszywane z 3 warstw: wierzchniej - uszytej z małych kawałków tkaniny, środkowej - specjalnego wypełnienia do patchworków i warstwy spodniej (może być uszyta z jednego kawałka tkaniny lub tak jak warstwa wierzchnia zszyta z kilku kawałków). Wszystkie warstwy są połączone ze sobą - przepikowane. Pikowanie może być proste (po liniach szycia) lub swobodnym wzorem (tzw. lot trzmiela).
Firanki szyjemy wyłącznie z wysokogatunkowej bawełny. Wszystkie tkaniny użyte w jednym projekcie mają tą samą gramaturę. W jednym projekcie użyte jest zwykle od 7 do 9 rodzajów tkanin (różne wzory i kolory).
Każdy panel jest odrębnym, małym patchworkiem.

Na komplet (duża klatka) składają się:
2 panele przednie , wąskie;
2 panele boczne;
1 panel na górę klatki,
1 panel długi z wyhaftowanym logo hodowli;

Dodatkowo można zamówić:
- materacyk na dno klatki (materacyk jest dwustronny, może być w 2 kolorach, z miękkiej i puszystej tkaniny MINKY, która używana jest do szycia kocyków i przytulanek dla niemowląt. Tkaniny nie trzeba prasować;
- legowiska z tkaniny MINKY, wypełnione włóknem silikonowym, antyalergicznym;
- hamaki
- kocyki
- poduszki

Szycie firanek patchworkowych jest znacznie bardziej skomplikowane niż szycie firanek tradycyjnych, a co za tym idzie czasochłonne. Prosimy więc o zamawianie firanek z wyprzedzeniem.